Avon лідерська модель 2018

Отримай свій перший мільйон з Avon!

Розвивайся, та отримуй бонус на старті до 100 000 грн та VIP бонус до 1 000 000 грн!Розвивайся та отримуй бонус до 100 000 грн за перший рік співпраці!

 

1. При першому виконанні встановлених умов у рамках визначеного ЛОА є можливість розпочати з більш легких умов: для ЛОА 1: структурні продажі 4 500 грн за цінами Каталогу і 3 Активних Представників та Партнерів в особистій групі; для ЛОА 3: досягнення рівня Наставник 1-го рівня, структурні продажі 7 500 грн за цінами Каталогу і 5 Активних Представників та Партнерів в особистій групі. Виплата бонусу проводиться після кваліфікації. Всі Партнери, що виконують умови «Впевненого Старта» в період ЛОА 1-6, мають можливість отримати фіксовану винагороду у вказаному розмірі замість комісійної винагороди. У випадку, якщо комісійна винагорода буде більше фіксованого бонусу, Партнер отримає комісійну винагороду. Сума грошових бонусів фіксована, але до вирахування усіх податків.

2. При виконанні більш легких умов бонус за наставництво становить 350 грн, якщо підопічний виконує стандартні умови, доплата до бонуса за наставництво становить 350 грн. Якщо підопічний при першому виконанні умов у рамках рівня одразу виконує стандартні умови, бонус за Наставництво становить 700 грн.

3. Грошова винагорода учасника виплачується згідно з умовами програм «Впевнений старт» та «VIP бонус». У програмі «Впевнений старт» в період ЛОА 1-17 грошова винагорода виплачується у кожному ЛОА при виконанні встановлених умов. Грошова винагорода учасника у програмі «VIP бонус» в період ЛОА 18-69 та без обмежень по ЛОА на 3 останніх рівнях виплачується одноразово при виконанні встановлених умов у рамках ЛОА.

4. Бонус не буде нараховано за підсумками кампанії у разі, якщо відсоток боргу за цю ж кампанію буде перевищувати 5%.

5. Загальна сума бонусів порахована максимально, за умови виконання макимальних показників та усіх екстра-рівнів. Детальні умови на сайті my.avon.ua.

6. Додатковий бонус 1 000 грн нараховується у разі, якщо підопічний виконав всі екстра-рівні в кожному блоці. З метою дотримання вимог діючого законодавства України, Компанія Avon рекомендує фізичним особам у разі отримання прибутку від продажу продукції Компанії зареєструватись суб’єктом підприємницької діяльності.