Автомобіль від Avon – міф чи реальність?

Конкурси та лотереї, де на кону стоять великі виграші, проводять багато відомих компаній. Однак вважається, що перемагають в них підставні особи або призи не видаються зовсім. Ми знайшли переможців конкурсів і лотерей, які стали володарями автомобілів, нерухомості, отримали велику суму або можливість поїхати в подорож, і дізнався, як їм вдалося виграти, змінило їх таке везіння і чи випробували вони на собі заздрість знайомих.

Автомобіль від Avon

4 роки підряд на рівні «Діамант» = автомобіль від Компанії!

Для виграшу в Avon є два шляхи.

Перший шлях — це зайти на сайт Ейвон, пройти avon реєстрацію і стати представником. Працювати, перемогти в Президентському клубі і просто виграти її. Для представників avon існує клуб, куди Ви потрапляєте за умови гарної і плідної роботи. Робота в Ейвон цікава матеріально вигідна. Якщо у Вас багато клієнтів і Ви робите великі продажі косметики, у Вас є можливість стати членом клубу і користуватися привілеями в компанії. Кращі десять чоловік — представників avon України запрошуються на конференцію координаторів і беруть участь в розіграші автомобіля від компанії. Конференція проводитиметься раз на рік і при намаганні можна потрапити в ряди кращих.

Другий шлях — це стати координатором перемогти в Зоряному клубі на рівні Діамант і отримати її в подарунок. Для координаторів також існує Зоряний клуб. Якщо Ви стаєте координатором і розвиваєтеся в компанії, Ви можете потрапити в Зоряний клуб координаторів. При виконанні умов приросту продажів, Вам присвоюється статус Діамант Зоряного клубу координаторів. Якщо Ви стаєте чотири роки поспіль Діамантом — Ви гарантовано отримуєте автомобіль в подарунок від компанії avon. На головній сторінці Ейвон покампанійно наводяться підсумкові звіти.

Подарунок ейвон — ніяких кредитів і передоплат не існує. Одна умова — працювати з душею. Тоді все вийде. Вирішувати тільки Вам — виграти або отримати в подарунок.

Доповнення від 23.11.2018

AVON напевно прочитав цей матеріал, і тепер «Перший розіграш автомобіля від Avon в прямому ефірі».

Правила розіграшу автомобіля

Не пропустіть свій шанс!