Створи свій бізнес з AVON — реєструйся в AVON!

hot-predlig
Бізнес з Avon — це легко!

Для багатьох слово бізнес асоціюється з скляними офісами, просторими кабінетами, шкіряними офісними кріслами. Але це не завжди так.

Бізнес з AVON набагато простіше і легше. Вам не треба буде в обов’язковому порядку орендувати офісні приміщення, тримати штат підлеглих, та й взагалі, Ви не несете ніяких витрат.

З Avon Ви самі плануєте яким буде Ваш бізнес: маленьким або великим, сидячи вдома або ж орендуючи приміщення, через інтернет або по телефону. Ви самі плануєте скільки в день забере у Вас робота, 2 години або 8 годин. Ви самі собі Начальник!

Але в будь-якому випадку, вкладений Вами час і старанність буде належним чином оплачені! Чим більше Ви вкладаєте в свою роботу, тим більше буде Ваш заробіток. Вам тільки необхідно поставити цілі, зрозуміти, яким способом Ви будете вести свій бізнес в Avon, а всю інформаційну підтримку ми беремо на себе. Онлайн-курси, бізнес-тренінги, б’юті-навчання, майстер-класи, відео-огляди продукції, всі матеріали будуть досупні постійно для Вашого розвитку і зростання Вашого бізнесу в Avon.

Ви вже є Представником компанії AVON та даруєте красу своїм клієнтам. Але ж Avon це не тільки краса! Це компанія, яка дає можливість самореалізуватися себе, бути фінансово незалежним; компанія, яка подарує тобі впевненість в собі, визнає твої успіхи і належним чином винагородить всі твої зусилля. Тому запрошуємо тебе до нас в команду створювати власний бізнес з Avon!

1. Грошова винагорода учасника виплачується згідно з умовами програм «Впевнений старт», в період ЛОА 1-17 – у кожному ЛОА при виконанні встановлених умов.
2. Загальна сума бонусів порахована максимально, за умови виконання максимальних показників та усіх екстрарівнів. Детальні умови на сайті my.avon.ua.
3. Бонус не буде нараховано за підсумками кампанії у разі, якщо відсоток боргу за цю ж кампанію буде перевищувати 5,0%.
4. Додатковий бонус 1 000 грн нараховується у разі, якщо підопічний виконав всі екстрарівні в кожному блоці, тобто структурні продажі в кожному ЛОА: 17 000 грн на рівні 2, 30 000 грн на рівні 3, 55 000 грн на рівні 4, 90 000 грн на рівні 5. З метою дотримання вимог діючого законодавства України, компанія Avon рекомендує фізичним особам у разі отримання прибутку
від продажу продукції Компанії зареєструватись суб’єктом підприємницької діяльності.

Программа

Програма для Нових Представників в Кампанії AVON 4-5/2019

ПРОГРАМА ДЛЯ НОВИХ ПРЕДСТАВНИКІВ
В Кампанії 04-05/2019 Нові Представники, які приєднаються до нас, зможуть самостійно обрати один аромат з запропонованих, жіночий Avon Luminata або чоловічий Avon Segno.

Важливо!

Якщо Представник не вказав код, він отримає аромат на розсуд Компанії.


ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 25% НА ПРОДУКТИ AVON
Заповни форму, отримай особистий рахунок і купуй якісну косметику з постійними знижками та отримуй додаткові подарунки!
І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ!
До свого замовлення від 600 грн ГАРАНТОВАНО отримай
АРОМАТ НА ВИБІР

Вивільни енергію впевненості разом з ароматами від AVON. Вибирай жіночий аромат Viva la Vita або чоловічий аромат Avon Black Suede Touch.

ЗНИЖКУ 25%

на кожне замовлення від 600 грн у період дії акції.

Реєстрація AVON


Увага! Тепер Ви можете зареєструватися Експрес Представником без надання паспортних даних

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Дата народження *
Ваша електронна пошта
Адреса проживання (область, район, місто, вулиця, будинок, квартира) *
Адреса прописки (область, район, місто, вулиця, будинок, квартира) *
Поштовий індекс
Мобільний телефон *
Хочу розміщювати замовлення *

Заповнюються тільки якщо обрана "Відстрочка оплати за замовлення 5 днів", та обов'язково надається фото/скан першої сторінки оригіналу паспорту та/або ідентифікаційного коду.
Серія та номер паспорту:
Ідентифікаційний код :
Я згоден з реєстрацією Консультантом в компанії Avon
Чи були Ви раніш зареєстровані в Avon?
Додаткова інформація:


Так в чому ж полягає робота Координатора AVON?

По-перше, Координатор розміщує замовлення на 800 грн. і більше обслуговуючи своїх клієнтів.

По-друге, Координатор знаходить і реєструє нових Представників. Навчає їх всьому тому, що вміє сам. Чим більше в твоїй групі Представників і чим більше їх замовлення, тим вище твій дохід.

По-третє, розвиває Представників і створює свою команду Партнерів, рухаючись вище і вище по статусах і порівняти зростає твій дохід.

Для нових Партнерів, вони ж Координатори, компанія дає підтримку в перший рік співпраці в вигляді програми Швидкий старт, а це 25 210 грн. додаткового заробітку

А тепер докладніше про Швидкий старт.

У перший каталог, як Ви стали Координатором, Вам необхідно знайти і зареєструвати 5 Представників, які повинні зробити замовлення і в сумі повинно бути 5000 Грн. каталожних продажів. Ви виходите на рівень Н1 — Наставник 1-го рівня. Ваш заробіток 500 грн.

У другому каталозі співпраці вам необхідно щоб було 5 активних Представників і знову сума їх замовлень повинна становить 5000 грн. за цінами каталогу. Якщо у Вас виходить, то ваша винагорода становить 500 грн. І плюс ще 500 грн. за утримання статусу, якщо у вашій групі все Консультанти оплатили вчасно свої замовлення.

Третій-шостий каталоги співпраці. Ваша група повинна складатися вже з 10 Представників з сумою продажів 10000 грн. Ви отримуєте кожен каталог винагороду по 700 грн. А якщо у вашій групі все Консультанти оплатили вчасно квитанції, то ще по 700 грн. кожен каталог.

З сьомого каталогу (по 17-тий) новий Координатор отримує подвійні комісійні — відсоток від продажів структури, а це від 4,5% до 10% помножений на два, в відсоток залежить від Вашого статусу, на який Ви змогли вийти, але він повинен бути не меньш ніж Наставник 3-го рівня.

І звичайно ж кожен каталог Ви отримуєте додаткові премії за утримання статусу, при своєчасних оплатах квитанцій Вашими Представниками в структурі. А це від 1000 до 2500 грн. в каталог!

Амбітно? Я знаю! У нас це вийшло і ми впевнені, що у тебе це теж вийде і тебе чекає твій автомобіль, подарований компанією AVON, премії, подорожі від компанії за кордон в найпрестижніші готелі з захоплюючими екскурсіями, прикраси з діамантами і дуже-дуже багато чого ще! !!

Від нас для тебе навчання, ми ділимося навичками і досвідом. Від тебе бажання і готовність повірити в свої сили і йти до досягнення своєї мрії!

Почни свій бізнес з Avon!1. При першому виконанні встановлених умов у рамках визначеного ЛОА є можливість розпочати з більш легких умов: для ЛОА 1: структурні продажі 4 500 грн за цінами Каталогу і 3 Активних Представників та Партнерів в особистій групі; для ЛОА 3: досягнення рівня Наставник 1-го рівня, структурні продажі 7 500 грн за цінами Каталогу і 5 Активних Представників та Партнерів в особистій групі. Виплата бонусу проводиться після кваліфікації. Всі Партнери, що виконують умови «Впевненого Старта» в період ЛОА 1-6, мають можливість отримати фіксовану винагороду у вказаному розмірі замість комісійної винагороди. У випадку, якщо комісійна винагорода буде більше фіксованого бонусу, Партнер отримає комісійну винагороду. Сума грошових бонусів фіксована, але до вирахування усіх податків.

2. При виконанні більш легких умов бонус за наставництво становить 350 грн, якщо підопічний виконує стандартні умови, доплата до бонуса за наставництво становить 350 грн. Якщо підопічний при першому виконанні умов у рамках рівня одразу виконує стандартні умови, бонус за Наставництво становить 700 грн.

3. Грошова винагорода учасника виплачується згідно з умовами програм «Впевнений старт» та «VIP бонус». У програмі «Впевнений старт» в період ЛОА 1-17 грошова винагорода виплачується у кожному ЛОА при виконанні встановлених умов. Грошова винагорода учасника у програмі «VIP бонус» в період ЛОА 18-69 та без обмежень по ЛОА на 3 останніх рівнях виплачується одноразово при виконанні встановлених умов у рамках ЛОА.

4. Бонус не буде нараховано за підсумками кампанії у разі, якщо відсоток боргу за цю ж кампанію буде перевищувати 5%.

5. Загальна сума бонусів порахована максимально, за умови виконання макимальних показників та усіх екстра-рівнів. Детальні умови на сайті my.avon.ua.

6. Додатковий бонус 1 000 грн нараховується у разі, якщо підопічний виконав всі екстра-рівні в кожному блоці. З метою дотримання вимог діючого законодавства України, Компанія Avon рекомендує фізичним особам у разі отримання прибутку від продажу продукції Компанії зареєструватись суб’єктом підприємницької діяльності.