Інноваційні продукти Avon по догляду за шкірою в серії Anew

Знамениті глянцеві журнали, які відомі всім та завжди на слуху, використовують словосполучення “Жінка королівського віку” для висловлювання про тих, кому наразі виповнилося за 40.

Багато визначних зірок діляться своїми секретам успішної молодості. Вони розказують як розкішно виглядати, якщо настав такий вік і ти вже не зовсім юна.

Головною тезою висловлювань знаменитостей є те, що у будь-якому віці насамперед потрібно слідкувати за собою, і в цьому прекрасно допомагає визначна лінійка продуктів від AVON — ANEW.

Адже для цієї лінійки було винайдено та запатентовано понад 600 косметичних засобів для шкіри, обличчя, парфумів та ідеального догляду за руками.

Серія містить понад 30 найменувань засобів, що допомагають виглядати молодою.

Серед них як традиційні креми для обличчя, сироватки для вмивання, води, креми для шкіри, скраби, міцелярні води.

Але що ж їх об’єднує в одну серію?

Об’єднують ці всі різноманітні продукти — саме інновації.

Серія косметики від Anew підійде тим, хто прагне просто підтримувати свою красу, і тим, хто хоче вирішити проблеми зі шкірою та омолодити її. Вік, котрий рекомендують для використання косметики — 25-35 років. Окремо створені продукти для жінок 35+, кому потрібно повернути відчуття “другої молодості”.

Перевага косметики від Avon — в комплексному догляді, а для конкретних проблем зі шкірою розроблено серію продуктів Anew Clinical.

Чи справді косметика від AVON серії ANEW забезпечить достатній догляд та складе альтернативу салону? Цим питанням часто задаються жінки, які спробували багато косметичних засобів. Але завдяки саме цій серії жінки отримують професійний догляд прямо не виходячи з дому. Це зручно, вигідно та приносить результат. Тепер можна випробувати все прямо не виходячи з дому.

Як відомо, однією з видимих ознак віку — зморшки навколо очей. Та спеціалісти Avon подбали про це. Так як і зморшки навколо губ. Серія Anew має у своєму складі спеціальний крем для губ та шкіри навколо очей.

Ці засоби розроблені з використанням технології «Клітинне відродження» , «Paxillium»

яка забезпечує та підсилює продукування білка паксілліна, що відповідає за омолодження шкіри,

робить контур очей та губ виразнішим, шкіру еластичною.

Особливу увагу приділено боротьбі проти зморшок. Всі засоби доступні за ціною. Ви отримуєте якість від знаменитого бренда Avon, котрий підтримує жінок в будь-якому віці та робить це досконало. Завжди будьте собою з косметикою Avon Anew щоб виглядати по-королівськи.