Історія створення компанії Avon

Історія компанії Avon бере свій початок від 1886 року, коли Девід Макконел – будучи директором California Perfume дав початок своїй компанії зі створення першого парфуму в подарунок до своїх книг. Він роздавав його безкоштовно, щоб збільшити попит на свої книги, але згодом цікавість до нього перевершила всі сподівання. Згодом компанія California Perfume перетвориться в компанію з всесвітньо відомою назвою – Avon.

Саме тому Девід Макконел вирішив відмовитись від продажу книг, повністю перейшовши до створення власної парфумерної компанії.

Починаючи з 1897 року він створив першу фабрику з випуску продукції Avon, що працювала в місті Сафферне, Нью-Йорк. Вирішальне значення зіграло зручне розташування компанії на перетині залізничних шляхів, тому його продукція дуже швидко доставлялася та випускалася.

Його син взяв керування компанією після батька у  1937 році, а вже в 1939 отримала свою постійну назву Avon.

Прямий маркетинг – ось основа успішного розвитку та співпраці в Avon. Найперший каталог продукції був випущений вже в 1896 році. З того часу Ейвон збільшилась надзвичайно та переросла в міжнародну компанію, випустила багато нових лінійок продуктів, але основний девіз компанії залишався незмінним – продажі продукції через більш ніж 5 мільйонів своїх представників, тому реєстрація в Ейвон дає можливість приєднатися до найбільшої команди професіоналів в Україні та розвиватися разом з нами.