Матові помади від Avon

Помади Avon — один з найпопулярніших продуктів серед жінок України
Особливу увагу варто приділити косметиці для губ, зокрема — помадам Ейвон. Як і вся продукція бренду, вони відносяться до категорії мас маркету, тому доступні за ціною, але тим не менш улюблені жінками різного соціального та фінансового статусу. Позитивні відгуки покупці залишають як про властивості даної продукції, так і про її зовнішньому вигляді. Упаковки виробів виглядають дуже стильно, не поступаючись в цьому товарам від елітних брендів.

Переваги матових помад Avon
Зараз купити помаду нескладно. Це можна зробити в будь-якому косметичному магазині. Однак улюблені засоби завжди вибираються шляхом проб і помилок. Знайти саме те, що задовольнить всі вимоги, зовсім непросто. Помада може мати гарний колір, але бути нестійкою, мати доглядають дією, однак при цьому розповзатися і змащувати. З помадами Avon цього не станеться. Вони не розтікаються, не скачуються і рівно лежать на губах.

Звичайно, з часом потрібно оновлювати, як і будь-які інші, а ще багато що залежить від того, до якої серії належить продукт. Справа в тому, що товари випускаються колекціями і кожна колекція виконує різні функції. Одні гарантують стійкість, інші — яскравість і т. Д. Завдяки входять до складу живильним і зволожуючим компонентам, помади Avon не тільки надають матовий колір, а й доглядають.

У них немає щільних восків, тому після нанесення вони не відчуваються на шкірі і не дають дискомфортних відчуттів. Вони мають м’яку текстуру, не сушать і рівномірно лягають.

З матовою помадою True Colour Perfectly Matte Lipstick від відомого у всьому світі бренду Avon у вас завжди буде модний яскравий образ, а також прекрасний настрій. Помада створена на основі матової пудри. Засіб чудово лягає і не скочується на протязі всього дня, при цьому має комфортну кремову консистенцію.

Набір вітамінів і зволожуючих компонентів забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання, вітру та інших агресивних факторів навколишнього середовища. Помада True Colour Perfectly Matte Lipstick непрозорими і має яскраво виражений матовий фініш.

Вся продукція міжнародної косметичної компанії Avon відрізняється прекрасною якістю і лояльною ціновою політикою по відношенню до споживачів. Фахівці Avon представляють косметичні засоби на основі ретинолу і чистого вітаміну А, який відіграє величезну роль в регенерації тканин шкіри.