Методи розвитку структури Avon

Пошук нових представників в свою структуру є важливою частиною обов’язків керівника Avon. Якщо ви тільки починаєте або маєте все готове по Розширеній Програмі Лідерства, ці поради можуть допомогти вам.

Нижче наведено три способи пошуку, які найбільш корисні і мають найбільший успіх у розвитку своєї команди Avon.

ВИКОРИСТАННЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА
Один з найпростіших способів наймати нових представників у вашу команду — це можливість регулярного обміну можливостями Avon у ваших соціальних мережах. З соціальними медіа ви можете спілкуватися з людьми не тільки у вашій місцевості, але й по всій країні.

ПОРАДА: Використовуйте ключові хештеги, щоб, коли люди виконують пошук, вони будуть пов’язані з вашою інформацією.

Коли ви обмінюєтеся можливостями Avon в Інтернеті, переконайтеся, що ви розмістили веб-сайт і ваш особистий довідковий код, щоб люди могли швидко натиснути на посилання та розпочати реєстрацію, якщо вони захочуть. Можливість надсилати вам повідомлення чи коментарі нижче, якщо у них є запитання або побоювання. Багато разів люди хочуть поговорити з ким-небудь перед тим, як розпочати власний бізнес Avon / приєднатися до Avon. Це допомагає мінімізувати будь-які занепокоєння, які вони можуть мати, і надає їм впевненості, що їм може знадобитися щоб прийняти рішення про приєднання до Avon . Тому переконайтеся, що ви можете стежити за своїми обліковими записами в соціальних мережах. Ви можете зробити це, завантаживши програми на свій телефон і отримавши сповіщення про сповіщення про будь-які коментарі або повідомлення, які ви будете отримувати, коли ви отримаєте сповіщення.

БРОШУРИ, КАТАЛОГИ, ФЛАЄРИ
Розміщуйте свій флаєр у кожній окремій брошурі Avon кожну кампанію — це рекомендують всі найкращі представники компанії Avon. Це особливо важливо, якщо ви розміщуєте брошури по місту або передаєте їх новим людям. Ви ніколи не знаєте, хто може захопити вашу брошуру. Переконайтеся, що ваш флаєр не тільки має веб-сайт і ваш персональний код, але і ваші контактні дані (телефон і електронна пошта), щоб люди могли зв’язатися з вами, якщо у них виникнуть питання або потребують допомоги.

ПОДАРУНКОВІ КОМПЛЕКТИ ТА НАБОРИ КОСМЕТИКИ
Один з найпопулярніших інструментів підбору персоналу, який я використовую, — це мої безкоштовні набори. Це дає можливість спробувати бути представником Avon, перш ніж приєднатися . Це відмінний спосіб, щоб дозволити людям, які не впевнені в приєднанні до компанії Avon.

ПОРАДА: Пропонуйте стартовий комплект тим людям, які зацікавлені але не можуть дозволити собі його. Вони можуть використовувати свій прибуток від замовлень, які вони збирають з комплекту, щоб придбати новий стартовий комплект , а потім використовувати ці замовлення для своєї першої кампанії. Пам’ятайте, що вони будуть заробляти до 20% незалежно від того, який розмір їх першого замовлення, так що все, що їм потрібно зібрати, окупиться.