Навчання в компанії Avon

Існують онлайн-тренінги — це професійне навчання від компанії Avon.

Доступ до онлайн-тренінгів знаходиться на сайті Avon Україна. Щоб потрапити в навчальний розділ — виконайте декілька простих кроків:

1. Зайдіть на свою персональну сторінку на сайті Avon
2. Зайдіть в розділ «НАВЧАННЯ» — «Список тренінгів»
3. Внизу низу сторінки «Академія бізнесу та краси».

Вибираємо потрібний тренінг російською або українською мовою:

  • Віртуальний офіс
  • Догляд за шкірою обличчя
  • Секрети макіяжу
  • Таємниці ароматів
  • Курс «Соціальні мережі»
  • «Зроби свій бізнес яскравіше з фарбами для волосся Advance Techniques»

З якого тренінгу почати? Таке питання виникає завжди, як тільки потрапляєш на сторінку Академії Бізнесу та Краси Avon.
Кращі тренінги для початку онлайн навчання — це тренінги по продукції.

Ви легко підберете для себе і своїх Клієнтів саме «свої» продукти і програми догляду.

Секрети і уроки макіяжу:

Завдання цього курсу — допомогти Вам зорієнтуватися у великому асортименті декоративних засобів Avon і оволодіти секретами нанесення макіяжу. Володіючи цією цінною інформацією, Ви зможете завжди виглядати б’юті-професіоналом з бездоганним макіяжем і давати експертні поради Вашим Клієнтам. Ну, а головне, Ви зможете істотно збільшити Ваші продажі!

Таємниці ароматів:

Курс «Таємниці ароматів» — Ви отримаєте унікальні знання про аромати, правилах їх індивідуального підбору в залежності від потреб клієнта, а також навчитеся орієнтуватися у величезному парфумерному асортименті Компанії Avon.

Догляд за шкірою обличчя:

Серія Avon Anew

З’явилися зморшки? Шкіра обличчя втратила свою красу і привабливість? Засоби Anew допоможуть Вам і Вашим Клієнтам з легкістю перехитрити старіння шкіри і отримати неймовірні можливості збільшення доходу.

Ви навчитеся продавати антивікові засоби Anew, використовуючи систему Avon «5 простих кроків продажів»; навчитеся визначати потреби шкіри Клієнта і грамотно складати індивідуальні Програми догляду за шкірою обличчя для кожного Клієнта.

Anew Genics:

Розкрийте потенціал Ваших продажів прямо зараз!

Збільшуйте свій дохід з Anew Genics. Лінія «Формула молодості» стала результатом 10-річних інноваційних розробок.

Ви дізнаєтеся що таке Anew Genics і як повернути шкірі молодість, навчитеся залучати до засобів «Формула молодості» увагу Клієнтів, які давно користуються засобами Anew, Клієнтів, яким ще тільки належить оцінити переваги цієї серії і, звичайно ж, потенційних Клієнтів. Ви дізнаєтеся про неймовірні можливості зростання Вашого доходу і посилення бізнесу з Anew Genics

Avon Solutions:

Avon Solutions-краса Вашої шкіри!

Тут Ви навчитеся, як, продаючи Solutions, можна збільшити обсяг Ваших продажів.

Засобами індивідуального догляду за шкірою тіла користуються абсолютно всі. Це відкриває Вам необмежені можливості збільшення Вашого доходу!

Завдяки нашому курсу Ви зможете легко орієнтуватися в усіх серіях цієї категорії продукції, які пропонує компанія Avon, а також навчитеся складати Програму по догляду за шкірою тіла для кожного Вашого Клієнта, незалежно від його статі і віку.

Курс «Фарби для волосся AVON»:

Зроби свій бізнес яскравіше з фарбами для волосся Advance Techniques

80% жінок фарбує волосся, 80% з тих, хто фарбує — роблять це в домашніх умовах. Уявіть потенціал для Ваших продажів!

В рамках курсу Ви отримаєте всю необхідну інформацію про фарбу для волосся «Салонний догляд» і переваги її використання. Дізнаєтеся про основи фарбування волосся і навчитеся підбирати правильний колір собі і своїм Клієнтам. Ви навчитеся залучати Клієнтів і продавати фарби для волосся, використовуючи 5-ти крокову систему продажів Avon.

Ви хочете розширити коло Клієнтів, вибудувати з ними довгострокові і взаємовигідні відносини?

Тоді онлайн-тренінги з пошуку і роботі з Клієнтами створені спеціально для Вас!

Пошук нових клієнтів:

Клієнти є основою нашого бізнесу! І чим більше таких людей, тим більше дохід, який ми отримуємо. І перший крок на шляху побудови стабільного бізнесу Представника — це навчиться шукати нових Клієнтів і збільшувати базу своїх постійних клієнтів.

В рамках цього курсу Ви дізнаєтеся про те, де шукати нових Клієнтів: ми поговоримо про різні методики, які дозволять Вам істотно вплинути на зростання Вашої Клієнтської бази. Ви дізнаєтеся, які вигоди приносить кожна методика і що потрібно для її використання.

Ефективне спілкування з Клієнтом:

Avon підтримує Вас на кожному етапі співробітництва, і в рамках нашого курсу Ви дізнаєтеся, як проводити зустрічі з Клієнтами так, щоб кожна з них приносила Вам замовлення.

Наш курс містить наступні навчальні блоки:

  • Як правильно підготуватися до зустрічі з Клієнтом.
  • Як ефективно провести зустріч з Клієнтом.
  • Як створити довгострокові відносини з Клієнтами.

Будь-який курс створить для вас професійний підхід до свого бізнесу, а також дасть пізнання перспектив у своєму розвитку завдяки компанії Avon.