Отримуй подарунки та ставай власником АВТОМОБІЛЯ!

Дорогий Представник, як добре, що ми з Тобою разом!

Кожна Кампанія зустрічає Тебе яскравими новинками продукції, драйвовими Програмами заохочення та особливими подарунками!

А в Кампанії 15/2018 ми підготували для Тебе неймовірну пропозицію —

Програму «Поділись кольорами AVON з друзями!».

Рекомендуй друзям приєднатися до різнобарвного світу AVON та отримуйте подарунки від всесвітньо відомого дизайнера Кензо Такада лише за 50 грн!

✔Під подарунком для Твоїх друзів мається на увазі заохочувальний товар за виконання 1-го рівня Програми Розвитку Нового Представника в період з 19.10.2018.по 08.11.2018 включно.

✔ Ти маєш можливість отримати подарунок за кожного друга, який зареєструється Представником AVON в період з 19.10.2018 по 08.11.2018 включно, виконає 1-й рівень Програми Розвитку Нового Представника в цей період та підтвердить рекомендацію при телефонному дзвінку від Компанії на номер телефону, який вказано при реєстрації по його рахунку Представника.

Тобі вигідно запрошувати більше друзів, адже Програма накопичувальна –

чим більше Твоїх друзів отримають подарунки, тим більше отримаєш і Ти!

Разом нам кольорово та драйвово!

Але й це ще не все!

Драйв від життя в повній мірі Тобі допоможе відчути АВТОМОБІЛЬ!

Стати учасником його розіграшу легко як Тобі, так і Твоїм друзям, адже кожен Представник, який розмістить замовлення в період з 19.10.18 по 08.11.18 включно на суму від 600 грн за цінами каталогу гарантовано приймає участь

у визначенні переможця!

Потужний, стильний, динамічний кросовер вже чекає свого власника!

Можливо це будеш саме Ти?

avon-avto2018

Марка, модель, колір автомобіля визначається організатором, може відрізнятися від зображення. Обов’язковою умовою визначення Представника переможцем є повідомлення таким Представником коректного власного номеру телефону

для зв’язку з ним у разі перемоги.

detali-avon

Відчуй колір драйву!

Отримай автомобіль від Avon!