Перша компанія в сфері прямих продаж

avon-evolutsia-prodazhНе було моменту «Великого вибуху» для методу прямих продаж, ні хвилини, коли з нічого не починалося все. Ця індустрія — найстаріший канал продаж в історії, почала з’являтися разом із розвитком цивілізацій. Як мисливцізбирачі влаштувалися на ферму та будували міста, перші прямі продавці почали продавати свої товари по всій Європі, Африці та Азії.

Обмін товарами перетворився на величезну мережу торгівлі, а до 18го століття прямий споживчий канал розподілу досягав Сполучених Штатів у формі торговця, одинокими фігурами, які бродили по сільській місцевості, вивозивши товари на ізольовані території для місцевого населення. Але пройшло ще одне століття, перш ніж була створена перша компанія з прямим продажам. У 1855 році преподобний Джеймс Робінсон Грейвс розробив бізнесмодель, в якій молоді чоловіки йшли від дверей до дверей, щоб продавати продукти, що є основою компанії, відомою на сьогодні як Avon.

avon-prodazy-uspehРішення Дейви МакКоннелла про прийняття на роботу жінок як торгових представників для його компанії California Perfume Co., можливо, було великим та сміливим на той час. Тим не менш, він мав сенс Макконнел, коли він бачив природну здатність жінок продавати в мережі та на ринку. Пані Персіс Фостер Еймс Альб’є стала першим представником компанії, і сьогодні понад 6 мільйонів представників компанії Avon йдуть послідовно, користуючись упевненістю Макконелла, що жінки можуть стати найважливішим компонентом каналу прямих продаж.

Наш засновник Девід Х. Макконнелл зрозумів, що жінки були природними продавцями, які могли легко ставитися до інших жінок та пристрасно виставляти на ринок косметику.

Шері Маккой, виконавчий директор компанії Avon Products Inc.

Роль жінок у промисловості сильно змінилася з тих пір, коли легендарна місіс Альбі подорожувала на північному сході конем і баггі. Мері Кей Еш, Брауні Мудрий, Мері Кроулі та Ян Дад були сильними зразками, чиї ділові звички та щире бажання побачити своїх сучасників досягають уповноважених жінок ХХ століття та надихнули легіону сучасних жіночих лідерівУ 1886 році наш засновник Девід Х. Макконнелл визнав, що жінкам рідко пропонується можливість заробляти свій власний дохід«, — говорить генеральний директор Avon Шері Маккой. Він також зрозумів, що жінки були природними торговцями, які могли легко ставитися до інших жінок та пристрасно виставляти на ринок косметику. Поняття, що жінки заслуговують на можливість підтримати себе та своїх сімей, є наріжним каменем, на якому побудовано [Avon] «.

У цю групу ввійшли засновник та виконавчий директор ThirtyOne Gifts Cindy Monroe, співзасновник Scentsy і президент Хайді Томпсон, президент Родан + Поля Лорі Буш, співзасновник Isagenix Кеті Ковер та головний шефкухар Доріс Крістофер, яка вважає, що є жінкаце перевага для роботи компанії з прямим продажем.

Фактично, якщо подивитися на компанії Global 100, то ви побачите, що дев’ять з 29 американських компаній у Top 5031 відсотках очолюють жінки, які були або співзасновниками, або які служать президентом або генеральним директором. І саме ці жінки, які надають свої можливості іншим жінкам по всьому світу, особливо в країнах, що розвиваються, де жінки висловлюють почуття, подібні до того, що 130 років тому написала пані Альб’є до Девіда Макконнелла: «Я не знаю ніякої роботи, настільки прибуткової , приємна і задовільна «, — сказала вона.