Поради щодо мотивації представників Avon

Часто спілкуйтеся зі своєю командою. Щотижня надсилайте повідомлення своїй команді Avon з визнанням, порадами, ідеями, привітаннями та новими інструментами. Багато разів це потрібно робити особливо для ваших нових представників компанії Avon. Чим більше ви спілкуєтеся зі своєю командою, тим комфортніше вони почуватимуться, звертаючись до вас.

Спілкуйтеся з членами вашої команди за бажаним для них методом контакту. Я надаю своїй команді можливість зв’язатися зі мною по телефону (текстові повідомлення або дзвінки), електронною поштою і навіть через повідомлення в Facebook. Люди спілкуються по-різному, і їх рівень комфорту буде змінюватися залежно від того, як ви спілкуєтеся з ними.

Надайте своїм новим представникам Avon підтримку через навчання, інформування та натхнення. Намагайтеся заохочувати їх, а не керувати ними. Ви можете лише надати стільки підтримки… вони повинні самі хотіти бути успішними представниками Avon.

Використовуйте стимули Avon для того, щоб ваша команда сподівалася побудувати свій бізнес на початку. Зараз я використовую стимул % знижки, щоб визнати кращих нових успіхів і просувати ідею перетворення великих замовлень у перших кількох кампаніях.
Повідомте новим представникам компанії Avon про програми, розроблені для досягнення успіху на початку та протягом усієї своєї кар’єри (нові стимули представників, щоденна колекція допомоги, стимулювання лідерства та програма Президентського клубу).

Нагороджуйте нових представників Avon за їхню важку роботу. Це спосіб допомогти їм відчути себе особливим і отримати корисні знання на початку своєї кар’єри в Avon. Ви також можете використовувати цю ідею з нагородами, такими як подарункові карти, безкоштовні продукти (звичайно Avon), рекламні товари (логотип фірмових виробів) або мотиваційні книги по саморозвитку, макіяжу, косметиці, догляду та моді.

Ці поради від тренера, Емілі Сігрен
Емілі Сігрен є представником компанії Avon з січня 2008 року. Вона продає на рівні президента Inner Circle (понад $ 220 000 щорічно), володіє ліцензованим центром краси Avon у Рокфорді, штат Іллінойс ( Avon Store Perryville ) і є золотим лідером з більш ніж 250 Avon Представники членів команди в 40 країнах по всій країні. Емілі продала більше $ 67000 продуктів Avon онлайн і набрала 240 членів команди в 2015 році в результаті її маркетингових зусиль в Інтернеті. У 2015 році її загальнонаціональна команда представників, Avon Team Momentum, продала більше $ 559,200 в продуктах Avon.

У 2015 році Емілі була нагороджена престижною нагородою Avon Woman of Enterprise. Премія «Avon Woman of Enterprise» вручається представнику компанії Avon, яка не тільки веде та розвиває успішний бізнес Avon, але й робить це, будучи зразком для наслідування для інших представників через втілення цінностей віри, доброчесності, поваги, довіри. Серед багатьох власників бізнесу Avon обирає лише одного представника для отримання цієї щорічної нагороди.