Принцип роботи методом прямих продажів

9 принципів прямого маркетингу

Основні принципи при плануванні ваших прямих маркетингових кампаній.

Новий клієнт — це найважливіша мета, яку ви можете досягнути в сфері прямих продаж — замість того, щоб думати про прибуток, який ви заробите на одній продажі, — потрібно оцінити річний прибуток з нового клієнта для вас.

Принцип 1 — правильна мета.

Визначте конкретні цілі для ваших короткострокових та довгострокових планів, тому що якщо ви цього не зробите, у вас немає жодних критеріїв для оцінки успіху або невдачі.

Оцініть свої цілі.

Коли ваші цілі зрозумілі, кожен елемент у вашій кампанії Avon повинен бути спроектований таким чином, щоб керувати перспективою для заохочення нових клієнтів.

Метод, який ви використовуєте для досягнення мети, залежить від характеру вашої продукції або послуги та цільового ринку, який ви хочете досягти.

Принцип 2 — Ваш ринок.

Це найважливіший компонент вашої кампанії?

Обережно вибирайте своїх потенційних клієнтів і вибирайте їх з такими самими або подібним профілем ваших поточних клієнтів. Чим ближче ви знаходитесь до такого профілю, тим успішніше ви станете.

Принцип 3 — Ваша пропозиція

Першим кроком у плануванні пропозиції є думка про мету вашої кампанії.

Що ви можете зробити, щоб ваш поточний, минулий / потенційний клієнт купував Ваші продукти? Для цього — використовуйте рекламу, створюйте трафік у своїх сайтів та в магазинах, соцмережах, зробіть зв’язок з вами доступним, щоб клієнт міг зателефонувати/написати, постарайтесь провести конкурс тощо.

Завжди питайте себе — яка максимальна користь мій клієнт отримає від використання або навіть володіння своїм продуктом або послугою?

Виберіть найбільш привабливу пропозицію, яку можете собі дозволити. Слід пам’ятати, що не всі хороші пропозиції мають бути дорогі.

Принцип 4 — Ваше спілкування

Кожна частина або елемент вашого пакету комунікацій (особистий візит, телефонний дзвінок, лист, факс, електронна пошта, будь-який інший) повинні бути зручними для вашого клієнта.

«Зустрічають по одежі».

Використовуйте принцип AIDA: ваше повідомлення має отримати увагу з самого початку. Залучити його до співбесіди і викликати інтерес. Розвивайте далі цей інтерес у сильному бажанні отримати право власності на Ваш продукт або потрібну дію.

Принцип 5 — перевірка / аналіз та оцінка.

Ви ніколи не знаєте наперед, наскільки успішним можна бути. Єдиний спосіб — постійно тестувати і перевіряти.

Виділіть певний час для цього.

Принцип 6 — витрати та бюджет.

Найчастіше, якщо не всі, прямі маркетингові заходи є дорогими та можуть скорочувати прибуток швидко, якщо вони не знаходяться під жорстким фінансовим контролем.

Дуже мало компаній знають, яка кінцева вартість одного клієнта. Якщо ви цього не знаєте, важливо, щоб ви це оцінили.

Ви можете виявити, що ви втратили гроші під час першого продажу. Але якщо ви переслідуєте це і йдете за своїми клієнтами і намагаєтеся максимально збільшити свої покупки, ви виграєте.

Пам’ятайте, що вартість обслуговування постійних клієнтів з часом зменшується.

Ви повинні мати звіт про прибутки та збитки.

Принцип 7 — Підготовка працівників.

Всі ваші співробітники повинні бути ознайомлені з усіма вашими маркетинговими та рекламними заходами, щоб вони зрозуміли, чому ви це робите, і які результати ви очікуєте та які результати ви досягнете.

Принцип 8 — Програмування та планування.

Приділіть достатньо часу для планування та виконання своєї мети. Плануйте наперед, але будьте гнучкими.

Персі Барневік, голова ABB Asea Brown Boveri, Цюріх, заявив на конференції з глобальної конкурентоспроможності: «Нам більше не потрібні яскраві ідеї, їх багато. У бізнесі успіх — 5% стратегії, 95% виконання «

Враховуйте політику, філософію та діяльність компанії Avon.

Не забудьте про ваших конкурентів.

Аналізуйте та оцінюйте свої програми.

Пам’ятайте, що кожна помилка має оцінку та вартість.

Принцип 9 — Частота повторень та пріоритет

Скільки разів ви повинні бачити одну й ту саму особу, щоб її запам’ятати, або скільки разів ти маєш надіслати лист людині, щоб отримати результат?

Ніхто не знає! Існують різні причини, чому люди не відреагували — обставини, не потрібен ваш продукт чи послуга зараз, ваш підхід, ваш пакет послуг тощо.

Все, що ми знаємо напевно — що потрібно звертатись до них знову, і знову, і знову!

Важливо пам’ятати — якщо ви встановили чіткі цілі, і ви визначили їх з точки зору кількості продажів, ви будете знати, коли знову зв’язатися з клієнтом.

Чим довше ви зберігаєте клієнтів, тим вигідніше вони стають.

Поєднання всіх вищезгаданих дисциплін, ідей та участі повинно призвести до більш яскравого підходу до бізнесу, кращих продажів, прибутку та зменшенню випадкових невдач. Але в будь-якому випадку методи прямих продажів збільшують Ваш досвід щодня.

Приєднуйся до компанії AVON!