Реєстрація

Вітаємо тебе у світі AVON!

ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 40% НА ПРОДУКТИ AVON
Заповни форму, отримай особистий рахунок і купуй якісну косметику з постійними знижками та отримуй додаткові подарунки!

Реєстрація AVON


Увага! Тепер Ви можете зареєструватися Експрес Представником без надання паспортних даних

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Дата народження *
Ваша електронна пошта
Адреса проживання (область, район, місто, вулиця, будинок, квартира) *
Поштовий індекс
Мобільний телефон *
Хочу розміщювати замовлення *

Заповнюються тільки якщо обрана "Відстрочка оплати за замовлення 5 днів", та обов'язково надається фото/скан першої сторінки оригіналу паспорту та/або ідентифікаційного коду.
Серія та номер паспорту:
Ідентифікаційний код :
Я згоден з реєстрацією Консультантом в компанії Avon
Чи були Ви раніш зареєстровані в Avon?
Додаткова інформація:


Программа

Програма для Нових Представників в Кампанії AVON 08-09/2019

В Кампаніях 08-09/2019 Нові Представники, які приєднаються до нас, зможуть самостійно обрати один з ароматів: жіночий Perceive Soul або чоловічий Perceive Soul.

Умови участі в Програмі для Нових Представників в Кампаніях 08-09/2019:

Програма новых представителей Avon 08-09/2019

Важливо!

Якщо Представник не вказав код, він отримає аромат на розсуд Компанії.

stan-predstavnykom-avonЯкщо ти зайшла до нас на сайт, це означає, що ти вирішила стати частиною великої родини Avon, і ми дуже цінуємо Твій вибір! Ми раді вітати Тебе в світі Avon – у світі краси, стилю, молодості і прекрасних можливостей!
Ми сподіваємося, що це початок нашого надійного партнерства, заснованого на довірі і дружбі, яке принесе у твоє життя красу, задоволення, радість спілкування, впевненість у собі і в своєму майбутньому.
Приєднуючись до компанії Avon, яка створювалася з любов’ю до кожної жінки, Ти отримуєш чудові переваги і можливості! Ми пропонуємо тобі перейняти наш досвід у сфері краси, безмежні перспективи розвитку, знижки на продукцію від 18% до 30%, подарунки та інші заохочення, спеціальні пропозиції, безкоштовні навчання, професійну підтримку.
Для тебе — зручний персональний Кабінет , де ти зможеш не тільки розміщувати замовлення, але і дізнаватися всі найголовніші події і новини Компанії, а також спілкуватися з іншими Представниками Клієнтами та ще багато іншого.
Але головне! Ти стаєш Представником Краси і починаєш новий стиль життя!
І ми дійсно сподіваємося, що подарувавши іншим красу, Ти будеш відчувати велике задоволення і розуміння своєї важливої ролі для інших жінок.
Ми зробимо все можливе, щоб Ти відчувала себе якомога комфортніше у колі нашої родини Avon.
Натхнення, успіху, приємних моментів і задоволення!

Avon – твоє рішення!

З чого почати співпрацю з AVON?

По-перше, реєстрація. Необхідно зареєструватися, тобто заповнити реєстраційну форму. Це дозволить тобі отримувати знижку на продукцію в розмірі від 18% до 30%, бути учасником Програми розвитку нових Представників та отримати 8 подарунків, три з яких парфумовані води, стати учасником Президентського Клубу і отримувати додаткові можливості доходу, подарункові сертифікати і навіть автомобіль.
Після відправки реєстраційної форми, протягом доби з Вами зв’яжеться Координатор компанії Avon, розповість необхідну інформацію: як отримати каталог, як зайти в особистий кабінет, як розмістити замовлення, як проводиться оплата і т. д. За Вами буде закріплений Координатор, іншими словами Спонсор, Наставник, який буде Вам допомагати у всьому і здійснювати інформаційну підтримку. У разі виникнення будь-яких питань Ви завжди зможете з ним зв’язатися або самостійно дізнатися цікаву інформацію на наших гарячих лініях (044-230-3636 або 0800-505080).

По-друге, замовлення. Звичайно ж необхідно зібрати і розмістити замовлення.
Багато хто при реєстрації Представником Avon питають:
-Можливо зареєструватися, щоб просто для себе брати товар зі знижкою?
Наша відповідь: Звичайно! Це заощадить Ваш бюджет.
-Чи можна робити замовлення не кожен каталог? Наша відповідь: Так! Ви будете робити замовлення коли захочете і на суму, яка потрібна Вам. Ви самостійно вирішуєте що замовляти.
Ваше перше замовлення Ви оформляєте самостійно, або за допомогою свого Координатора.
Є кілька варіантів оформлення замовлень, основні це через Особистий Кабінет Представника або ж за допомогою смс-повідомлення.

Третє. Отримуємо коробку. Ми співпрацюємо з Укрпоштою, коробки з товаром приходять на поштові відділення, які є в усіх регіонах України. Якщо сума Вашого замовлення 450 грн за цінами каталогу, то Ви нічого не платите за формування і доставку замовлення, компанія бере на себе витрати за пересилку. Якщо ж сума замовлення менше 450 грн за цінами каталогу, то Вам необхідно буде сплатити 25 грн, які будуть включені в квитанцію оплати за товар.
Є й альтернативні варіанти доставки.

Четверте. Оплата замовлення. Оплатити замовлення необхідно протягом 5-ти днів за умови надання оригіналів документів. Оплату проводять по квитанції через відділення банків Приватбанк, Райффайзен банк, Ощадбанк.

Все досить просто! Зареєструйся та розпочни власний бізнес сьогодні