Робота представником Avon

На сьогоднішній день компанія Avon надає своїм клієнтам можливість не просто купувати косметику, що відповідає всім європейським стандартам за прийнятній вартості, але і значно поліпшити свій матеріальний стан.

Робота представником бренду зовсім нескладна. Ви зможете не тільки добре заробити, але і отримати задоволення від того, що робите. Будете формувати свій бізнес з безпосередньою підтримкою компанії.

Система прямих продажів дозволить представнику Avon проявити себе в маркетингу. Крім того, в разі виникнення будь-яких питань, можна буде в будь-який час звернутися за допомогою до інших представників компанії.

Щоб стати представником бренду, не потрібно переказувати кошти або купувати матеріали для навчання. Від вас вимагається лише оформити анкету представника, після чого вам видадуть безкоштовні брошури, в яких буде описано все, що потрібно знати.

До незаперечних переваг посади представника можна віднести те, що такий співробітник зможе купувати косметику компанії з 15-30% знижкою, що непідвласне звичайним клієнтам. Крім цього, для представника стануть доступними майбутні каталоги. А також вас забезпечать різними пробниками нових лосьйонів, кремів, парфумів та інших косметичних засобів.

Таким чином, ви зможете самостійно дати оцінку новинкам і розповісти клієнтам про всі переваги косметики Avon.

Так, ви будете піарити кампанію і від свого обличчя представляти продукцію. Після того, як ви рознесе клієнтам всі косметичні засоби, і отримаєте гроші за них, відразу віднімайте свій прибуток. Він складе якийсь відсоток, в залежності від того, яка буде сума замовлення і рівень справи.