Самомотивація

Багато хто з нас опиняється в мотиваційних схилах, з якими ми повинні працювати, щоб вийти з цього. Іноді це схоже на безперервний цикл, коли ми мотивовані протягом певного періоду часу, випадають, а потім знову треба створювати собі настрій та шукати мотивацію.
Хороший спосіб постійно бути мотивованим для себе — це реалізувати щось на зразок цих 8 кроків від Іана Макензі.

Позитивне ставлення
Там немає нічого більш потужного для самомотивації, ніж правильне ставлення. Ви не можете вибирати або контролювати обставини, але ви можете вибрати своє ставлення до обставин.

Техніка мотивації: мої 8 кроків

1. Почніть з простого
Тримайте прості та приємні речі навколо вашої робочої зони — речі, які дають вам початкову іскру, щоб іти далі.

2. Зберігайте хорошу компанію
Здійснюйте більш регулярні зустрічі з позитивними та мотивованими людьми. Це може бути настільки ж просто, як чат чату з однолітками або швидка дискусія з другом, який любить ділитися ідеями.

Позитивні та мотивовані люди сильно відрізняються від негативних . Вони допоможуть вам зрости і побачити можливості у важкі часи.

3. Навчайтеся
Читай і намагайся взяти усе, що можеш. Чим більше ви навчитеся, тим більше ви впевнені у тому, що ви дасте старт ваших проектів.

4. Шукайте доброго в поганому
Коли ви стикаєтесь з перешкодами чи складними цілями, будьте впевнені що подолаєте їх, і що працює над ними.

5. Зупинитися
Просто робіть, якщо ви помітили що немає мотивації для конкретного проекту, спробуйте розпочати роботу на чомусь іншому. Щось навіть банально, тоді ви розвинете імпульс, щоб розпочати все інше.

6. Знай себе
Зберігайте нотатки, коли ваша мотивація падає і коли ви відчуваєте себе суперзіркою. Ви отримаєте шаблон, який, як тільки ви знаєте, ви можете частіше використовувати його і розвиватися.

7. Відстежуйте свій прогрес
Зберігайте таблицю або список прогресу для поточних проектів. Коли ви побачите щось зростаюче, ви завжди хочете його вдосконалити.

8. Допомогти іншим
Поділіться своїми ідеями та допомагайте друзям отримувати мотивацію. Бачачи, як інші добре працюють, ти спонукатимеш робити те саме. Напишіть про свій успіх та отримайте віддачу від клієнтів та друзів.