Серия «Mark» — тренд сезона!

Компанія Avon Products, Inc — відома під назвою Avon, заснована Девідом Макконнелом в 1886 році, є прямим продавцем у сфері краси, побуту та особистої гігієни.
У 2016 році компанія Avon мала річний обсяг продажів у розмірі 5,7 мільярдів доларів.

Avon — це п’ята за величиною компанія краси, і, з 6,4 мільйона представників, це другий за величиною в світі прямий продаж у світі. Avon Products — багаторівнева маркетингова компанія. Генеральним директором компанії є Ян Зідервальд, який був призначений на посаду в лютому 2018 року.

Головним трендом нової серії косметики Avon Mark як і раніше залишається невимушеність, природність і простота макіяжу, іменована як “мультимейкап”. Дотримуючись правил цієї нехитрої техніки, губи, рум’яна і навіть тіні повинні бути одного відтінку, але різного ступеня інтенсивності. Це істотно полегшує жіночу косметичку, а також скорочує час на б’юті-маніпуляції.

Завзятим модницям, бажаючим завжди виглядати свіжо і стильно, точно сподобаються кремові рум’яна Mark від популярного бренду Avon. Їх вершкова, шовковиста текстура легко розподіляється по шкірі, не залишаючи плям або некрасивого блиску. Ультрастійка формула не скочується і не тьмяніє протягом дня, а яскрава пігментація і наявність дрібнодисперсних світловідбивних частинок гарантує природне світіння, що приковує погляд. Стік дуже компактний і ергономічний, тому його можна легко брати в поїздки або відрядження, замінюючи тим самим половину вмісту косметички. Рум’яна від Avon Mark моментально перетворять ваше обличчя, зробивши макіяж ніжнішим, жіночним і освіжаючим.

Спосіб застосування: нанести рум’яна на щоки і рівномірно розтушувати. Можна наносити на губи або повіки для легкого відтінку.

Відгуки від використання косметики Avon Mark: