Серія преміум косметики «Luxe»

Бренд Avon світової косметичний лідер вже в понад 150 країнах. Протягом 130 років компанія AVON виробляє косметику, парфумерію, засоби по догляду та аксесуари за привабливими цінами. Косметика Ейвон в Україні користується популярністю у жінок різного віку і достатку.

В Україні Ейвон прийшов в далекому 1997 році. AVON — бренд No 1 на косметичному ринку України за результатами 2015 року.

Косметика Ейвон розробляється з використанням власного унікального обладнання в лабораторії в Сафферні (США, штат Нью-Йорк). Більше 400 новинок продукції AVON в категоріях: декоративної косметики, парфумерії, засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла і волоссям.

Існує понад 15 різноманітних ліній косметики, серед яких зібрано все найкраще — люксові помади, преміальні формули, підводки, тіні та самі модні відтінки для шкіри.

Вісім золотих упаковок поєднують в собі чорну алмазну пудру, екстракт білого сапфіра і екзотичну орхідею, щоб розкрити чудові і чарівні кольори, що складаються з тіней для повік, підводки для очей, спіралі, пудри, дублення, блиску для губ і губної помади. готовий дихати гламурної розкішшю в холодну пору року.

Зволожуюча помада Luxe (Люкс), Преміальна формула Color Glam, Тіні для повік Luxe (Люкс), Рідка підводка для очей Luxe (Люкс) !!!

Підкреслить повіки насиченими відтінками, точність нанесення, стійка формула.

Туш для вій Luxe (Люкс) — спокуса виразних, об’ємних вій !!!

Ультратемні відтінки і ультрамодний обсяг!

Компактна пудра Luxe (Люкс) -ультралегкая вуаль для досконалості гладкої шкіри !!!

Тональний крем для обличчя Luxe (Люкс) SPF 20 — ефект сяючої шкіри !!!

Зволожуюча формула дозволяє шкірі дихати, дарує рівний ніжний тон, не закупорює пори!

Нам здається, що ця нова лінія декоративної косметики від AVON — це те, що ми будемо любити, і ми не можемо дочекатися, щоб отримати продукти з неї. Якщо вам цікаво, про що ви говорите, ви можете знайти це на сторінках нової брошури AVON!