Стати Консультантом Avon легко!

Avon — всесвітньо відома компанія прямих продаж, що пропонує все, починаючи від косметичних продуктів до предметів для дому та особистої гігієни.

Як стати консультантом в компанії Avon? Це досить просто.

Компанія Avon пропонує користувачам можливість самостійно працювати і заробляти гроші на власних умовах. Avon часто використовується для опису того, чому жінки хочуть працювати для них — розширення можливостей. Пройти реєстрацію Ви можете на нашому сайті.

Прямий продаж товарів

Цей метод дозволяє продавати косметику друзям, родичам, сусідам та будь-кому іншим у своїй мережі та отримувати відсоток прибутку від своїх продажів. Зрештою, продаж Avon — це спосіб мотивованих жінок заробляти як мінімум, так і дуже багато, як вони хочуть, залежно від того, скільки часу ви вкладаєте у свій бізнес.

Як почати продавати Avon

Початок продажу Avon простіше, ніж ви думаєте. Ви можете просто пройти реєстрацію консультантом Avon та почати роботу.

У програмі запитується ваша загальна контактна інформація та трохи про себе та цілі продажу.Заповнивши це, ви чекаєте, коли хтось з вами зв’яжеться.

Врешті-решт, ви зв’яжетесь з місцевим представником, тому ви маєте когось, хто допомагає вам в процесі початку роботи.

Як побудувати базу клієнтів

Окрім того, що ви можете поділитися своєю сторінкою Facebook та обліковим записом Twitter, це першочергові кроки, які ви можете зробити з початку своєї кар’єри продаж Avon, яка допоможе створити свою клієнтську базу.

Перший крок — переконатися, що ви налаштували свій веб-сайт так, щоб він представляв вас як консультанта.Виберіть URL, який буде легко пам’ятати людям. Потім встановіть свій веб-сайт таким чином, щоб потенційні клієнти могли швидко отримати інформацію про продукт і легко купувати продукти.

Далі переконайтеся, що у вас є багато брошур, візитних карток і зразків. Так, це буде коштувати вам грошей, але розповсюдження цих маркетингових інструментів буде дуже корисним у побудові вашого бізнесу.

Інший важливий крок полягає в тому, щоб дізнатись, що ви в команді Avon. Окрім обміну вашим сайтом в Інтернеті, попросіть залишити картки та брошури на місцевих підприємствах та інших часто відвідуваних закладах.

Декілька правил для успішної роботи консультантом Avon

# 1: Створення чудових відносин з клієнтами

Для успішного ведення бізнесу компанії Avon вашим першим пріоритетом є ваші клієнти. Як зберегти та створити свою клієнтську базу, ви повинні забезпечити найкраще обслуговування.

Коли клієнти розглядають вас як своїх консультантів з питань краси та моди, то більше ви будете керувати своїми продажами.

# 2: вести розмову про свій бізнес

Ви являєте собою обличчя вашого бізнесу, тому чим більше людей, з якими ви спілкуєтесь, тим більший існує потенціал для зростання.

Шкільні заходи, дні народження, зустрічі та інші соціальні збори — це всі можливості для розповсюдження реклами про ваш бізнес.

# 3: Набирай свою власну команду з продажу

Найчастіше заробляє Avon — ті, хто створює сильну команду з продажу. Дістаньте друзям і рідним і дізнавайтеся, хто може бути зацікавлений у роботі з вами.

Побудуйте свою команду та розвивайте свій бізнес.

# 4: Будьте вашим власним клієнтом

Який кращий спосіб рекламувати продукти, які ви продаєте — це використовувати їх. Виглядати красиво — це ідеальний спосіб продати товари та заводити нові знайомства.