Умови користування

1. Контент, розміщений незалежними представниками AVON
Незалежні представники AVON представляють собою незалежних сторонніх покупців продукції AVON і не мають будь-якого іншого зв’язку з компанією AVON, її материнськими, дочірніми або афілійованими компаніями (далі спільно — «Афілійовані особи»). Компанія AVON не несе відповідальності за заяви, дії чи бездіяльність, вчинені Незалежними представниками AVON у зв’язку або за допомогою Сайту AVON або іншим чином. Без обмеження вищевказаних положень, хоча компанія AVON може надавати своїм Незалежним представникам певні ресурси та інструменти (включаючи, без обмеження, допомогу у створенні персоналізованих інтернет-сайтів, що містять згадки і інформацію про бренд AVON і повністю або частково мають одну URL-адресу з Сайтом AVON), ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ні компанія AVON, ні будь-яка її Афілійована особа не має контролю і не несе відповідальності за текстовий матеріал, зображення чи іншу інформацію або матеріали, розміщені Незалежними представниками компанії AVON на Сайті AVON або на своїх персоналізованих сайтах. Ви також визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ні компанія AVON, ні її Афілійовані особи не мають контролю і не несуть відповідальність за зміну конфігурацій Сайту AVON або персоналізованих сайтів, здійснену Незалежними представниками AVON, а також за будь-які матеріали, передані вам Незалежними представниками AVON. Така інформація, матеріали та індивідуальні налаштування повинні іменуватися далі як «Контент незалежних представників AVON».
Ні компанія AVON, ні її Афілійовані особи (а) не вживають жодних заходів для перевірки точності або надійності Контенту незалежних представників AVON або інших матеріалів, переданих вам Незалежними представниками AVON, а також (b) не приймають на себе жодних зобов’язань і не дають гарантій щодо безпеки будь-яких комунікацій, здійснюваних між вами і Незалежними представниками AVON з використанням Контенту незалежних представників AVON (наприклад, електронні посилання, опубліковані Незалежними представниками AVON). Крім того, у випадку якщо ви передаєте будь-яку інформацію Незалежному представнику AVON, ні компанія AVON, ні її Афілійовані особи не беруть на себе жодних зобов’язань і не надають жодних гарантій щодо заходів із забезпечення конфіденційності або збереження даних, отриманих Незалежними представниками AVON.
2. Інформація, яка надається вами на Сайті AVON
Надані вами за допомогою Сайту AVON персональні дані будуть оброблятися у відповідності з Положенням про конфіденційність компанії AVON, з яким можна ознайомитися тут, а також відповідно до Повідомлення про володільця персональних данних, склад, зміст та мету збору персональних даних, осіб, яким передаються персональні дані, про права суб’єкта персональних даних (надалі «Повідомлення про персональні дані), що знаходиться за посиланням. Якщо ви надаєте які-небудь персональні дані третій стороні у зв’язку з Сайтом AVON (наприклад, за допомогою стороннього додатка, як визначено в розділі 12 нижче), просимо вас прийняти до уваги, що (а) збирання, використання та розголошення такої
інформації з боку такої третьої сторони будуть здійснюватися відповідно до правил щодо забезпечення конфіденційності, встановленими такою третьою стороною, а не компанією AVON, і (b) ми не несемо відповідальності за збирання, використання або розголошення інформації з боку таких третіх осіб або яких-небудь інших третіх осіб, включаючи без обмеження Незалежних представників AVON. Ви підтверджуєте та гарантуєте, що вся інформація, яку ви надаєте у зв’язку і використанням Сайту AVON, є вірною, точною і повною, і що ви будете вносити в таку інформацію будь-які зміни, необхідні для підтримки її вірності, точності і повноти. ЯКЩО ВИ НАДАЄТЕ ДОСТУП ДО СВОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ АБО ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЧЕРЕЗ АБО У ЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ AVON, ВИ РОБИТЕ ЦЕ ТІЛЬКИ НА СВІЙ РИЗИК І ПІД СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.