Як обрати правильний шлях в мережевому бізнесі.

Хоча деякі мережеві маркетингові компанії мають не дуже хороші відгуки, хороша новина полягає в тому, що існує набагато більше компаній і можливостей, які можуть бути благонадійними і приносити дохід. Отже, як розпізнати хорошу можливість на такому великому ринку?

Ось 8 запитань про компанію, на яку ви потенційно можете працювати, що допоможе вам правильно вибрати.

Чи була компанія навколо Вас щонайменше п’ять років?

Якщо ви хочете, щоб зусилля, які ви вкладаєте сьогодні, повернулись вам грошовою винагородою в майбутньому, вибирайте компанію, яка довела, що має намір бути довгостроковою. Приблизно 90 відсотків всіх мережевих маркетингових компаній зазнають невдачі протягом перших двох років. Ви не хочете інвестувати свій дорогоцінний час і ресурси, не кажучи вже про своє майбутнє, у щось, чого може не бути в бізнесі наступного місяця.

Чи компанія добре капіталізована?

Якщо компанія є платоспроможною, це означає, що вона має капітал, необхідний для росту, підтримання міцної інфраструктури, залучення талановитих керівників, йти в ногу з технологіями, і платити ваші комісії, тоді ви можете продовжити. Компанії публічні, зобов’язані кожні 90 днів розкривати свій фінансовий стан Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) та іншим урядовим установам. На жаль, фінанси приватних компаній недоступні для громадськості, тому, можливо, вам доведеться брати на себе ризик при роботі з ним.

Чи компанія пропонує продукти або послуги, які є унікальними?

Переконайтеся, що продукти чи послуги не доступні в інших місцях, особливо зі знижкою, і вони не є просто іншим продуктом або послугою.

Чи існує справжня необхідність для продукту або послуги?

Ви, напевно, чули страшні історії про людей, що закінчилися з гаражем, повним дорогих фільтрів для води або інших предметів. Це відбувається тому, що тільки інші дистриб’ютори купуватимуть продукт за цією ціною. Ваш продукт або послуга повинні заповнити реальну потребу за справедливою ціною, і для неї має бути великий невикористаний ринок. Іншими словами, вона повинна надавати величезну цінність для того, щоб клієнт був найбільш задоволений.

Чи є продукт або послуга модним чи примхливим?

Ви не можете будувати довгостроковий залишковий дохід, якщо продукт або послуга має лише короткочасну популярність. Завжди думайте довгостроково.Продукт або послуга повинні бути привабливими для ваших клієнтів вже сьогодні. Категорія здоров’я і здоров’я, наприклад, шлях до успіху.

Чи можете ви створити негайний дохід?

Ви повинні бути в змозі фінансувати ваші маркетингові кроки і розширення зусиль.

Чи має система маркетингу повну перевагу та технологічність?

Важливо те, щоб ви отримали маркетингову систему, яка вже зарекомендувала себе як робота і не вимагає самостійної роботи та не допускає помилок.

Чи є людина, яка представляє Вам можливості, що докладаються до Вашого успіху?

Спонсор тренує, мотивує і тренує, а рекрутер просто підписує людей і, в більшості випадків, відмовляється від них після збору комісії.

Чи є спосіб побудувати свій бізнес неповний робочий день без втрати повного робочого часу?

Компанія повинна мати автоматизовані системи, які можуть виконувати важку роботу, наприклад, продаж і каталогів, доставку товарів, для того, щоб ви могли ефективно використовувати свій обмежений час. Можливість будувати свій бізнес неповний робочий день, зберігаючи прибуток на повний робочий день — це найменш ризикований спосіб переходу до нового джерела доходу.