Як збільшити прибуток Представнику Avon

Всі чудово розуміють що прибуток представника Avon напряму зв’язаний з його продажами. В даній статті ми піднімемо питання як збільшити прибуток представнику компанії.
Основними факторами, що впливають на прибуток представника Avon, є:

• Кількість клієнтів;
• Вміння спілкуватися з потенційними клієнтами;
• Перспектива розширення діяльності.

Постійно розвивайте свої навички, не бійтесь експериментувати з інструментами продажу, налагоджуйте взаємозв’язки з клієнтами, аналізуйте свої помилки, якщо вони є, і оперативно виправляйте їх.

На зустрічах з клієнтами, а тим паче потенційними, будьте готові до будь-чого: охайно виглядайте, налагоджуйте контакт з людиною, з вами мають бути всі необхідні каталоги, пробні зразки продукції, яку ви продаєте.

Маємо декілька порад, які допоможуть збільшити ваші об’єми продажів, і полегшать вашу роботу.

Пропонуйте вашим клієнтам пробні зразки, лише розмова, не завжди дієва. Людям потрібно бачити, що вони купують.
Починайте продажі з товарів по демократичних цінах. Клієнт має сам прийти до рішення покупки дорогої продукції, або більшого об’єму покупки.

Майте запас продукції першої необхідності (крем, шампунь, гель, дезодорант, тощо). Клієнт не завжди хоче чекати, або не має на це часу, будьте завбачливі, запропонуйте товар людині прямо тут і без очікування.
Пропонуйте базовий набір засобів, але не забувайте не нав’язливо рекламувати нові розробки компанії.

Оперуйте даними каталогу, особливо позиціями товарів «хіт-ціна», «спеціальна ціна», «новинка».
Давайте 100% гарантію на продукцію Avon, пояснюйте, що клієнт завжди може оформити повернення продукції.

Не забувайте про неактивних клієнтів, періодично спілкуйтесь з ними, розповідайте про новинки, переваги окремих засобів, вигідні пропозиції.
При догляді за собою використовуйте засоби Avon, це може бути переконуючим фактором для людей яких бере сумнів.

Використовуйте «сарафанне радіо» для привернення нових клієнтів. Коли покупець порекомендує вас своїм знайомим чи родичам, це буде найкраща реклама.
Ознайомлюйтесь з усіма випусками журналу «Мій Avon», купуйте демо-продукцію, замовляйте каталоги, проходьте навчання на сайті, або в режимі вебінару з досвідченим координатором.
Станьте успішним представником Avon прямо зараз. Отримуйте за це достойну матеріальну винагороду, визнання колег, повагу клієнтів та знайомих. До того ж, найкращих чекають цікаві програми винагород, цінні призи та подарунки.