Як знайти клієнтів методом рекомендацій

Будь-який час — це час для пошуку нових клієнтів компанії Avon. Ось лише кілька способів зацікавити людей методом рекомендацій!

Вийдіть і огляньте все своє оточення — ви, мабуть, знайдете людей, які раніше не були зацікавлені, побачили всі оголошення на телебаченні і в журналах, і хочуть дізнатися більше. Обставини людей змінюються, тому завжди варто попросити залишити брошуру для рекомендацій вас як спеціаліста по роботі з клієнтами, оскільки люди в цей час коли ви залишаєте можуть щось замовити.

Переконайтеся, що ви включені до результатів пошукової видачі гугла Avon «Знайти представника», щоб клієнти, які будуть вас шукати могли зв’язатися з вами безпосередньо самі.
Хто-небудь, кого ви знаєте, мав дитину? Молоді мами можуть бути вдома набагато більше часу, і вони будуть дуже зайняті, тому ви можете заздалегідь замовити туалетно-косметичні засоби та побутові речі для дому, що будуть для них корисними, тим більше, що вони можуть заощадити стільки грошей за допомогою вигідних умов покупки Avon.
Потурбуйтеся про них, і вас почнуть рекомендувати іншим матусям для замовлень не виходячи з дому.
Перейдіть на місцевий рівень — Відправляйтеся в свій місцевий громадський центр і розмовляйте з людьми, які виходять з групи, або людей з фітнесу. Це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми та поспілкуватися про те, що ви робите — не забудьте взяти свої брошури!
Нагадуйте друзям і родині — покажіть нову брошуру всім друзям і родині – запропонуйте їм вас порекомендувати на роботі та серед їхніх колег — це хороший спосіб нагадати їм, що вони можуть замовити чудові продукти через вас, і представити їм будь-які нові продукти Avon.
Час відвідування — наступного разу, коли ви відвідуєте старого родича або друга в будинку для літніх людей — чому б не взяти з собою кілька брошур? Люди похилого віку також є серед клієнтів Avon, особливо до різноманітних свят та Різдва, тому що вони хочуть купити подарунки для своєї сім’ї, але можуть знайти це у вас, не виходячи в магазин.

Якщо у вас є дошка оголошень чи аккаунт в соц. мережах, де ви можете розмістити замітку, повідомте ваші контактні дані та коли ваше наступне замовлення буде надіслано
Носіть свою продукцію — Використання оригінальної сумочки Avon або носіння деяких наших прикрас — відмінний спосіб познайомити людей, навіть незнайомих, з продукцією. Коли люди підходять до вас, ви можете розповісти їм про свій бізнес і дати їм брошуру.

Рекомендації через існуючих клієнтів — Чому б не попросити існуючих клієнтів знайти нового клієнта. Дуже часто існуючі клієнти не розуміють, що вони можуть показувати свої брошури Avon другу! Ви могли б винагородити їх за їхні зусилля або рекомендацію.

Показуючи ваші брошури на роботі та на соціальних заходах, ви могли б створити додаткових клієнтів — і краще за все ви будете бачити їх на регулярній основі.
Найпопулярніші поради! — Avon має блискучу гарантію, яка є чудовою точкою продажу для нових клієнтів, які вперше можуть познайомитися з компанією. Якщо вони не на 100% задоволені своєю покупкою, вони можуть повернути її протягом 28 днів після доставки для повернення або обміну — навіть якщо вони пробували її у використанні.

Оголошення в магазині — Розмістіть оголошення в місцевих магазинах, говорячи: «Ви втратили контакт із представником компанії Avon?» Додайте своє ім’я, контактний номер та адресу Інтернет-магазину Avon.
Доброзичливість — бути дуже ввічливим завжди буде викликати тепло у людей. Запитайте всіх, з ким ви вступаєте в контакт з «Чи бачили ви брошуру Avon?»
Прагніть до досконалості в обслуговуванні клієнтів:

  • Будьте надійними
  • Переконайтеся, що постійні клієнти бачать кожну брошуру, щоб не пропустити пропозиції.
  • Доставляйте товар вчасно, і ваші покупці почнуть рекомендувати вас іншим людям.