Як зробити замовлення

Розміщення замовленняяк зробити замовлення

 • Через Інтернет
 • Через SMS
 • З доставкою на Нову Пошту
 • З доставкою на Поштомат/АЗС ОККО/Поштомат ПриватБанку
 • Експрес-замовлення
 • Зміна адреси доставки
 • Зміна отримувача замовлення

Де б Ви не знаходились, компанія Avon запропонує Вам найзручніший спосіб для розміщення замовлення. Якщо Ви в дорозі — скористайтесь послугою розміщення замовлення за допомогою СМС. Якщо ж Ви шанувальник Інтернету — тоді Вам буде цікаво познайомитись з новітніми технологіями для розміщення замовлення, що пропонує сайт Компанії my.avon.ua. А якщо ви просто активна людина і час Ви шануєте понад усе, то експрес замовлення саме для Вас. З інструкціями і особливостями розміщення замовлення, що пропонує Компанія, Ви можете познайомитись в цьому розділі. Оберіть той тип замовлення, що підходить саме ВАМ!

ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРНЕТУ

Дивитися відео інструкцію з оформлення замовлень

Завантажити інструкцію з оформлення інтернет-замовлень

Як розпочати Інтернет замовлення?
На Вашій персональній сторінці в Інтернеті у Вас є можливість перейти для розміщення замовлення двома способами:

s1

 1. На головному меню навігації є розділ «Розмістити замовлення»
 2. На головній сторінці сайту на правій панелі, в блоці «Замовлення» посилання «Розпочати нове замовлення»
  Зверни УВАГУ! В даному блоці «Замовлення» Ви можете побачити створене раніше замовлення, що не було відправлене в компанію:

s2

Якщо Ви натиснете на посилання «Натисніть тут», Ви відкриєте збережене раніше замовлення, зможете його від коректувати і відправити на опрацювання до компанії.

Якщо Ви натиснете «Розпочати нове замовлення», то те замовлення яке було збережено на сайті раніше приєднається до нового. Тому якщо Ви вже не зацікавлені в збережених раніше кодах, Вам необхідно буде їх видалити із замовлення. Як видаляти коди з замовлення дивись тут.

Після натискання одного із запропонованих посилань Ви переходите на першу сторінку оформлення замовлення. На цій сторінці Вам необхідно зазначити наступне:

s3

 1. Обрати Кампанію — обираєте діючу кампанію.
 2. Вибрати тип замовлення — оберіть тип замовлення: регулярне замовлення або експрес замовлення.
 3. Вибрати Клієнта — Ви можете обрати Клієнта, а також, при необхідності додати в свою базу нового Клієнта. (див. розділ «Інтернет бізнес»)
  Невідправлені замовлення — в даному блоці відображається замовлення, яке не було відправлене в компанію. Натиснувши на номер замовлення Ви можете його продовжити.
 4. Якщо Ви натиснете на «розпочати замовлення», то збережене замовлення приєднається до нового замовлення.
 5. Зверніть увагу — в цьому блоці відображається інформація в тому випадку, коли надходить замовлення від Вашого Клієнта, який замовив через електронний каталог. Для більш детальної інформації дивіться на спосіб розміщення замовлення «Каталог».
 6. Календар — скористайтеся календарем, щоб дізнатися графік розміщення та отримання замовлень для обраної кампанії.

Інструкція по використанню Календаря кампаній та Графіка обслуговування
Календар кампаній
Вибравши пункт меню «Розмістити замовлення» відображується сторінка з вибором типу замовлення. Натисніть «Розмістити замовлення»

s4

Перша підсвічена дата – це найближчий день, коли можна отримати замовлення, відповідно стандартній адресі доставки Регулярного замовлення поточної кампанії. Під календарем є інформація про те, в який день необхідно відправити замовлення, щоб отримати його в один з днів, підсвечених у календарі.

s5

Автоматично вибрано тип «Регулярний», та поряд  з назвою розміщено календар  з підсвіченими датами.

s6

Якщо перейти на наступний тиждень  календаря, натиснувши на квадрат у верхньому правому кутку, то підсвітяться дати отримання замовлення наступного тижня.

Якщо натиснути на одну з дат, ми побачимо інформацію про те, в який день необхідно відправити замовленя, щоб отримати його в обраний день.

s7

Ви також можете обрати певний пункт видачі замовлення або поштове відділення на останньому кроці розміщення замовлення. Для цього скористайтеся інструкцією за посиланням.

Графік обслуговування

В пункті меню «Мої замовлення» — «Графік обслуговування» представлена інформація по днях здачі та отримання замовлень на найближчі 4 кампанії

s8 s9

rozm-zam-min

Тут можна побачити інформацію по різним кампаніям, тижням кампанії або окремим датам, вибравши потрібний варіант відображення графіка. Наприклад, якщо цікавить інформація про здачу та отримання регулярних замовлень в К13, необхідно вибрати кампанію зі списку

rozm-zam2-min

Натисканням кнопки викликаємо календар, обираємо потрібну дату отримання замовлення та натискаємо «Відправити»

Зверніть увагу, що обираючи певну дату, необхідно також обрати кампанію, до якої віноситься обрана дата.

rozm-zam3

Які існують способи розміщення замовлення

Інтернет-сайт компанії Avon розроблено таким чином, щоб кожен Представник міг обрати для себе найзручніший спосіб оформлення замовлення. В цілому на Вашій Персональній сторінці існує шість видів розміщення замовлення:

rozm-zam4

Натисканням на цю клавішу Ви обираєте «Розумне замовлення». При розміщенні замовлень такого типу Ви отримуєте таку інформацію, як:

 • Нагадування про необхідність замовити каталоги
 • Нагадування про необхідність замовити зразки
 • Приблизний підрахунок знижки яку Ви вже заробили
 • Підрахунок суми на яку ще необхідно замовити, щоб отримати більшу знижку

Ви можете скористатися бланком швидкого замовлення і шляхом простого введення кодів та кількості продуктів оформити замовлення протягом 3 хвилин.

Якщо Ви вирішите оформити замовлення через Каталог, вибирайте продукти прямо зі сторінок. Ви також можете переслати посилання на сторінку з каталогу Вашим Клієнтам.

При замовлення продуктів по Категоріям Ви можете відфільтрувати пропозиції по цінам і брендам, та позначити кожний продукт як «Улюблений» для вибраного Клієнта. Завдяки цієї функції відстежте історію покупки кожного Клієнта і зможете пропонувати їм саме необхідні продукти.

Бажаєте з’ясувати, що і коли замовляв Клієнт, щоб нагадати йому про необхідність повторного замовлення? Перегляньте історію покупок кожного Клієнта в розділі «Улюблені».

Вас цікавлять найгарячіші пропозиції Кампанії? Зайдіть на посилання «Спец. пропоз.» і вибирайте продукти по самій вигідній ціні, або ж цікаві продукти за спеціальними умовами.
Для того щоб скористатись одним із запропонованих способів необхідно просто на нього натиснути.

ЗА ДОПОМОГОЮ SMS

Відправте регулярне замовлення за допомогою SMS!

Це просто: досить мати під рукою мобільний телефон будь-якої моделі і відправити замовлення в вигляді простого SMS-повідомлення!

Це зручно: якщо у Вас немає доступу в Інтернет, або Ви знаходитесь у відпустці, Ви завжди можете скористатися даним сервісом і розмістити замовлення.

Це недорого: Вартість SMS для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 0,60 грн., ТОВ «лайфселл» (lifecell) становить 0,94 грн., ПрАТ «МТС Україна» (МТС та Vodafone) – 0,60 грн (0,94 грн з 15.10.2016). Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Зверніть УВАГУ! Відправити SMS замовлення можна тільки на свій персональний номер рахунку і тільки з номера мобільного телефону, який зареєстровано в Компанії. Якщо Ви зареєстровані на сайті my.avon.ua, Ви можете перевірити або змінити номер мобільного телефону в розділі «Мій офіс/Моя особиста інформація», поле «Мобільний телефон».

Як відправити SMS замовлення

Всі складові простого SMS замовлення обов’язкові і вводяться через пробіл в наступному порядку:

Приклад:

rozm-zam-sms

ZR — обов’язкові літери, які ставляться на початку SMS замовлення і означають регулярне замовлення.

Номер Кампанії — позначаеться однозначним (без нулів) або двозначним числом.

Номер рахунку — містить від 6 до 8 символів (тільки цифри).

Кількість Клієнтів — містить від 1 до 2 символів (тільки цифри).

Код товару — повинен бути тільки з 5 цифр

Кількість замовленого товару — повинен містити максимально 2 символи (тільки цифри).

SMS замовлення необхідно відправляти на номер 4111.

Довжина повідомлення для національних операторів, окрім МТС необмежена.

Для абонентів МТС довжина повідомлення залишається 160 знаків. Якщо довжина замовлення перевищує 160 максимально допустимих для СМС-повідомлення знаків, необхідно розбити замовлення на декілька та набрати його кількома oкремими повідомленнями, кожне з яких містить тип замовлення, номер Кампанії і особовий рахунок та кількість клієнтів.

Зверніть УВАГУ! Навіть якщо можливості Вашого телефону дозволяють відправляти більш довгі повідомлення, нашою системою вони поки що прочитані не будуть. Тому, довгі повідомлення обов’язково необхідно розділяти у цій Кампанії не більше 160 знаків кожне.

Зверніть УВАГУ! Замовлення відправлене за допомогою SMS, буде опрацьовано як регулярне замовлення. Вам обов’язково має надійти підтвердження на Ваш мобільний номер телефону у вигляді SMS повідомлення

Зверніть УВАГУ! Останній день розміщення замовлення на третьому тижні Кампанії – згідно графіку району структури.

Зверніть УВАГУ! При розміщенні SMS замовлення не ставте в повідомлення ком, крапок та інших знаків пунктуації.

Зверніть УВАГУ! Розміщення СМС замовлення можливо лише після надання згоди щодо обробки та використання персональних даних. Надати таку згоду на персональній сторінці потрібно не менш, ніж за ТРИ години до розміщення замовлення.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ З ДОСТАВКОЮ НА НОВУ ПОШТУ

Ваше замовлення чекає на Вас в найближчому відділенні «Нової пошти» зі зручним графіком роботи!
Зверніть увагу:
Послуга доступна тільки для зареєстрованих в AVON-Mobile, тому що СМС з номером експрес-накладної надається лише на номер AVON-Mobile, який зареєстровано по Рахунку Представника не пізніше, ніж за добу до початку розміщення замовлення!
Вартість послуги доставки у відділення Нової Пошти з 26.09.2016 до 31.12.2016 складає лише 7 грн (з 01.01.2017 вартість складатиме 15 грн) за замовлення!
Зверніть увагу! Плата за замовлення до 449,99 грн за цінами каталогу складе 32 грн: 25 грн за обробку маленького замовлення та 7 грн за доставку.

Зробити замовлення з доставкою у відділення Нової Пошти швидко та зручно:
При розміщенні замовлення оберіть тип «Нова пошта»/Поштомат/АЗС ОККО»:

zam-2

На останньому етапі замовлення через функцію вибору тимчасової адреси доставки та/або отримувача оберіть відділення «Нової пошти», де Ви бажаєте отримати замовлення:

zam-1

На сторінці «Адреса доставки» оберіть зручне для Вас відділення Нової Пошти.
Також Ви можете вказати іншого отримувача Вашого замовлення.

Зверніть увагу! Введіть через пробіл тільки ім’я та прізвище отримувача українською мовою. Якщо в цьому полі будуть інші символи (цифри, латинські літери, розділові знаки тощо) система не розпізнає такий запис і отримати замовлення зможе тільки Представник особисто.
Також переконайтесь що введені дані отримувача співпадають з документом, що посвідчує особу!

Натиснувши «Обрати адресу», Ви повертаєтесь на сторінку з замовленням, де маєте побачити адресу та отримувача (якщо вказували):
zam-3

Щойно Ваше замовлення буде доставлено у відділення Нової пошти, Ви отримаєте СМС-повідомлення з номером експрес-накладної для його отримання.

У СМС- повідомленні буде вказано:
Номер експрес-накладної для отримання замовлення у відділенні Нової пошти.
Відправник.
Номер та адреса відділення, яке Ви обрали при замовленні.
Приклад СМС-повідомлення: «Otrymaite vidpravlennia (xxxxxxxxxxxx) vid Avon u viddilenni xxx (адреса)»
Для отримання замовлення у відділенні Нової пошти, надайте номер експрес-накладної та документ, що посвідчує особу отримувача, відповідному працівнику відділення.
Отримайте посилку!

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ З ДОСТАВКОЮ НА ПОШТОМАТ/АЗС ОККО/ПОШТОМАТ ПРИВАТБАНКУ

Шановні Представники!

Доставка замовлень в поштомати працює та становиться ще зручнішою!

Вартість послуги ЗМЕНШЕНО, а список адрес ЗБІЛЬШЕНО!
Отримання замовлень Avon в поштоматах — це додаткові зручності:
Швидка доставка
Отримання у будь-який час
Відсутність черг та формальностей
Зручне розташування, яке завжди по дорозі

Зверніть увагу:
Послуга доступна тільки для зареєстрованих в AVON-Mobile, тому що СМС з паролем надається лише на номер AVON-Mobile, який зареєстровано по Рахунку Представника не пізніше, ніж за добу до початку розміщення замовлення!
Вартість послуги доставки у поштомати (PickPoint та InPost) з 26.09.2016 до 31.12.2016 складає лише 7 грн (з 01.01.2017 вартість складатиме 15 грн) за замовлення!
Зверніть увагу! Плата за замовлення до 449,99 грн за цінами каталогу складе 32 грн: 25 грн за обробку маленького замовлення та 7 грн за доставку.

Як це працює? 5 простих кроків:
При розміщенні замовлення оберіть тип «Нова пошта/Поштомат/АЗС ОККО»

zam-4

В момент доставки замовлення в поштомат, Вам надійде СМС з паролем для отримання посилки

Прийдіть за посилкою протягом 72 годин
Просто введіть на екрані поштомату необхідні дані та пароль який ви отримали у СМС
Отримайте посилку та насолоджуйтесь!
InPost
Зверніть увагу! Поштомати InPost працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень! Ви маєте можливість отримати замовлення у зручний для вас час 24/7!

zam-5

Шановні Представники!

ОККО
Отримання експрес-замовлень можливо через мережу заправок ОККО в 27 містах Украіни. Вартість послуги з 26.09.2016 до 31.12.2016 складає лише 7 грн (з 01.01.2017 вартість складатиме 15 грн) за замовлення!
Зверніть увагу! Плата за замовлення до 449,99 грн за цінами каталогу складе 32 грн: 25 грн за обробку маленького замовлення та 7 грн за доставку.
Послуга доступна Представникам, які зареєстровані в послузі Avon Mobile не пізніше, ніж за добу до початку розміщення замовлення, оскільки пароль, по якому можна отримати замовлення буде відіслано на унікальний номер телефону Avon Mobile.

За наступними посиланнями Ви знайдете:

Перелік поштоматів з графіком розміщення та отримання замовлень.
Перелік заправок ОККО з графіком розміщення та отримання замовлень.
Інструкція з отримання замовлення на поштомат або заправку ОККО.
ПриватБанк
Отримання експрес-замовлень можливо через мережу поштоматів ПриватБанку. Вартість послуги з 26.09.2016 до 31.12.2016 складає лише 7 грн (з 01.01.2017 вартість складатиме 15 грн) за замовлення!
Зверніть увагу! Плата за замовлення до 449,99 грн за цінами каталогу складе 32 грн: 25 грн за обробку маленького замовлення та 7 грн за доставку.
Послуга доступна Представникам, які зареєстровані в послузі Avon Mobile не пізніше, ніж за добу до початку розміщення замовлення, оскільки пароль, по якому можна отримати замовлення буде відіслано на унікальний номер телефону Avon Mobile.

ЕКСПРЕС-ЗАМОВЛЕННЯ

Кожний з нас постійно рухається вперед для того, щоб реалізувати свої ідеї, мрії, плани. Avon розуміє, що час – це самий цінний фактор в досягненні цілей.

Саме для Вас Avon пропонує сервісну пропозицію Експрес-замовлення.

Зробіть всього три кроки:

Крок 1. оберіть зручний для Вас пункт видачі зі списку на сайті.

Крок 2. зареєструйте (або змінить) адресу доставки на Вашій персональній сторінці, та оберіть вид обслуговування «Експрес-замовлення».

Крок 3. через 3 години після реєстрації (або зміни) на Вашій персональній сторінці з’явиться вид обслуговування «Експрес-замовлення», виберіть даний вид замовлення.

Зверніть УВАГУ! За таким алгоритмом, Ви також можете змінити адресу доставки регулярного замовлення.

Деякі правила обробки експрес-замовлень*!
Основні зміни:
експрес-замовлення, які не пройшли автоматичну перевірку кредитного контролю в останню п’ятницю Кампанії, будуть видалені;
у разі неможливості обробки замовлення на наступний день після здачі він обробляється повторно до тих пір, поки не буде усунута причина його блокування;
причина блокування замовлення повідомляється Представнику в смс, яке відправляється на номер телефону, зареєстрований в Avon Mobile;
із замовлення сума якого перевищує ліміт кредиту не видаляється продукція, а Представник має можливість отримати весь замовлений товар після того, як зробить оплату перевищення.

Детальніше з правилами обробки експрес-замовлень ознайомтеся з інструкції.
Віримо, що нові правила дозволять зберегти кожне замовлення Представника і кожну одиницю, замовленої Клієнтами продукції Компанії Avon!
* Експрес-замовленнями вважаються всі типи замовлень, крім регулярних!

ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

Перед тим, як змінити адресу доставки, перевірте, чи немає невідправленого замовлення на Вашій персональній сторінці. Невідправлене замовлення необхідно видалити. Інформація про невідправлене замовлення відображається у вікні «Замовлення»:

Новий сервіс 24 години на добу! Зміна адреси доставки самостійно

З 23 квітня 2013 ви зможете самостійно змінити адресу доставки на персональній сторінці! Більше не потрібно писати запит на зміну через розділ «Зв’яжіться з нами».

Для зміни адреси доставки:

zmina-adresy-dost

zmina-adresy-dost-2

ВАЖЛИВО!

Перед тим, як змінити адресу доставки, перевірте, чи немає невідправленого замовлення на Вашій персональній сторінці. Невідправлене замовлення необхідно видалити. Інформація про невідправлене замовлення відображається у вікні «Замовлення»:

zmina-adresy-dost-3

Адресу доставки необхідно змінити не пізніше, ніж за 3 години до розміщення замовлення!

До оформлення замовлення необхідно перевірити перевод на нову адресу доставки через меню «Мій офіс», розділ «Моя особиста інформація».

Перед відправленням замовлення впевніться, що адресу доставки змінено на нову.

Кількість змін адрес доставки протягом Кампанії не обмежується.

Якщо Вас підключено до послуги Avon Mobile, протягом 30 хвилин Вам буде надіслано СМС-повідомлення на мобільний телефон про результат зміни адреси доставки.

При надходженні документів Нового Представника до компанії індекс доставки змінюватися не буде.

Якщо індекс доставки, вказаний в документах, відрізняється від індекса, вказаного на персональній сторінці Представника, замовлення буде доставлено по індексу поштового відділення, вказаного на сайті.

Приємних вам покупок!

ЗМІНА ОТРИМУВАЧА ЗАМОВЛЕННЯ

Для зміни одержувача у розділі «Деталі доставки» на четвертому кроці замовлення перейдіть за посиланням «Увага! Натисніть тут, щоб змінити отримувача та/або обрати тимчасовий пункт видачі замовлення»

zmina-otrimyvasha

У новому вікні підтвердить обрану Вами доставку (регулярну чи експрес) або виберіть тимчасовий пункт видачі на карті. Під картою введіть ім’я та прізвище одержувача замовлення та натисніть «ЗБЕРЕГТИ ЗМІНИ»
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Введіть через пробіл тільки ім’я та прізвище отримувача українською мовою. Якщо в цьому полі будуть інші символи (цифри, латинські літери, розділові знаки тощо) система не розпізнає такий запис і отримати замовлення зможе тільки Представник особисто.
zmina-otrimyvasha-2

Після цього сторінка обновиться і над адресою доставки буде відображатися ім’я та прізвище отримувача замовлення.

zmina-otrimyvasha-3

Тепер право отримати Ваше замовлення є і у Вас, і у Вашої довіреної особи!